6900
Обновление теоретических знаний и навыков вождения
Braukšanas iemaņu un teorētisko zināšanu atsvaidzināšana

Автошкола Nr.1 предлагает водителям, имеющим водительское удостоверение, но не имеющих практики вождения продолжительное время, с помощью квалифицированного инструктора помогут восполнить пробелы в знаниях ПДД, а так же оценить свои навыки, прежде чем вернуться к самостоятельному управлению транспортным средством (учебная езда предлагается в Краславе Даугавпилсе, Риге и других городах).

в Краславе и Даугавпилсе- 10.00 EUR одна поездка (45 мин.) с механич. кор.передач, с автомат.кор.передач- 10 EUR (только в Даугавпилсе).

в других городах- по договоренности.

Автошкола № 1 приглашает прослушать полный теоретический курс по правилам и основам безопасности дорожного движения. Посещение отдельных лекций -бесплатно.


Автошкола Nr.1 так же приглашает водителей, желающих восстановить права и подготовиться для сдачи государственного экзамена в ДБДД.

Автошкола Nr.1 консультирует по вопросам дорожного движения.
Lidzigas zinas
  Velo-moto akadēmija

  Velo-moto akadēmija

  Kursi velovadītājiem, bērniem no 10 gadiem 4Eur. Elektroskūteru vadītājiem, pusaudžiem no 14 gadiem 4Eur. Mācības plānojam sākt aprīlī un pēc pieprasījuma katru mēnesi. Lai arī kāpēc jūs braucat ar velosipēdu, skaidrs ir viens- ieradums izmantot šo divu riteņu braucamrīku uzlabo gan jūsu garīgo, gan arī fizisko formu.
  Teorijas apmācība

  Teorijas apmācība

  Teorijas apmācība Teorētiskās nodarbības notiek nelielās grupās ar individuālu pieeju katrai apmācāmai personai. Pasniedzējs sniegs Jums detalizētu skaidrojumu visos Ceļu satiksmes noteikumu un satiksmes drošības jautājumos. Mācību process tiek organizēts plašās, moderni aprīkotās telpās izmantojot mūsdienu tehnoloģijas,
  Mācību braucieni

  Mācību braucieni

  Mācību braucieni Ja Jums ir vizmas 16 gadi (B kategorijai) un saņemta mācību atļauja, Jūs varat uzsākt braukšanas apmācību ar mūsu instruktoru. Mēs apzināmies, ka katrs cilvēks iemācās atšķirīgi, tāpēc mēs centīsimies atrast tieši Jums piemērotu apmācību metodi. Mūsu autoskolas instruktors maksimāli pielāgosies Jūsu