3832
Braukšanas iemaņu un teorētisko zināšanu atsvaidzināšana
Braukšanas iemaņu un teorētisko zināšanu atsvaidzināšana

Autoskola Nr.1 piedāvā transportlīdzekļu vadītājiem, kas vadītāja apliecību ieguvuši jau sen, vai ilgāku laika posmu nav piedalījušies ceļu satiksmē, ar kvalificēta instruktora palīdzību novērtēt savas prasmes un zināšanas, pirms atkal patstāvīgi piedalīties ceļu satiksmē (mācību braucieni tiek piedāvāti, pēc nepieciešamības Krāslavā, Daugavpilī, Rīgā vai citās pilsētās).

Braukšanas maksa Krāslavā un Daugavpilī- 8.00 EUR par vienu mācibu braucienu (45 min.). Citās pilsētās pēc vienošanās.

Autoskola Nr.1 aicina atsvaidzinot teorētiskās zināšanas noklausoties pilnu lekciju kursu. Atsevišķu, dažu lekciju apmeklējums- bezmaksas.

Autoskola Nr.1 aicina arī vadītājus, kuriem jāatjauno vadīšanas tiesības, lai sagatavotos valsts eksāmena kārtošanai CSDD.

Autoskola Nr.1 sniedz konsultācijas ceļu satiksmes noteikumu jautājumos.
Lidzigas zinas
  Velo-moto akadēmija

  Velo-moto akadēmija

  (AM) MOPĒDI Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumā noteikto, mopēds ir mehāniskais transportlīdzeklis, kura motora darba tilpums nepārsniedz 50 kubikcentimetrus un konstrukcijā paredzētais maksimālais ātrums pārsniedz 25 kilometrus stundā, bet nepārsniedz 45 kilometrus stundā. Mopēds atbilst AM kategorijai. AM kategorijas transportlīdzekli (mopēdu) ir
  Teorijas apmācība

  Teorijas apmācība

  Teorijas apmācība Teorētiskās nodarbības notiek nelielās grupās ar individuālu pieeju katrai apmācāmai personai. Pasniedzējs sniegs Jums detalizētu skaidrojumu visos Ceļu satiksmes noteikumu un satiksmes drošības jautājumos. Mācību process tiek organizēts plašās, moderni aprīkotās telpās izmantojot mūsdienu tehnoloģijas, nepiespiestā gaisotnē,
  Mācību braucieni

  Mācību braucieni

  Mācību braucieni Ja Jums ir vizmas 16 gadi (B kategorijai) un saņemta mācību atļauja, Jūs varat uzsākt braukšanas apmācību ar mūsu instruktoru. Mēs apzināmies, ka katrs cilvēks iemācās atšķirīgi, tāpēc mēs centīsimies atrast tieši Jums piemērotu apmācību metodi. Mūsu autoskolas instruktors maksimāli pielāgosies Jūsu vēlmēm un iespējām mācību