5414
Braukšanas iemaņu un teorētisko zināšanu atsvaidzināšana
Braukšanas iemaņu un teorētisko zināšanu atsvaidzināšana

Autoskola Nr.1 piedāvā transportlīdzekļu vadītājiem, kas vadītāja apliecību ieguvuši jau sen, vai ilgāku laika posmu nav piedalījušies ceļu satiksmē, ar kvalificēta instruktora palīdzību novērtēt savas prasmes un zināšanas, pirms atkal patstāvīgi piedalīties ceļu satiksmē (mācību braucieni tiek piedāvāti, pēc nepieciešamības Krāslavā, Daugavpilī, Rīgā vai citās pilsētās).

Braukšanas maksa mehānisko ātrumkārbu Krāslavā, Jēkabpilī un Daugavpilī- 10.0 EUR, ar automātisko ātrumkārbu (tikai Daugavpilī) 10 EUR par vienu mācibu braucienu (45 min.). Citās pilsētās pēc vienošanās.

Autoskola Nr.1 aicina atsvaidzinot teorētiskās zināšanas noklausoties pilnu lekciju kursu. Atsevišķu, dažu lekciju apmeklējums- bezmaksas.

Autoskola Nr.1 aicina arī vadītājus, kuriem jāatjauno vadīšanas tiesības, lai sagatavotos valsts eksāmena kārtošanai CSDD.

Autoskola Nr.1 sniedz konsultācijas ceļu satiksmes noteikumu jautājumos.
Lidzigas zinas
  Velo-moto akadēmija

  Velo-moto akadēmija

  Piedāvājam Velosipēdu vadītāju apmācību no 10 gadiem. Bērniem cena 3.00 Eur. Nodarbības vakara grupā. CSDD eksāmens autoskolā. VELOSIPĒDI Lai arī kāpēc jūs braucat ar velosipēdu, skaidrs ir viens- ieradums izmantot šo divu riteņu braucamrīku uzlabo gan jūsu garīgo, gan arī fizisko formu. Riteņbraukšana ir arī viens no efektīvākajiem līdzekļiem pret
  Teorijas apmācība

  Teorijas apmācība

  Teorijas apmācība Teorētiskās nodarbības notiek nelielās grupās ar individuālu pieeju katrai apmācāmai personai. Pasniedzējs sniegs Jums detalizētu skaidrojumu visos Ceļu satiksmes noteikumu un satiksmes drošības jautājumos. Mācību process tiek organizēts plašās, moderni aprīkotās telpās izmantojot mūsdienu tehnoloģijas, nepiespiestā gaisotnē,
  Mācību braucieni

  Mācību braucieni

  Ņemot vērā valdības noteiktos ierobežojumus, atsākam B kategorijas mācību braucienus. Aicinām pieteikties pie saviem instruktoriem! Lūgums paņemt līdzi apmaksu apliecinošu dokumentu (elektroniski vai papīra formātā). Mācību braucieni Ja Jums ir vizmas 16 gadi (B kategorijai) un saņemta mācību atļauja, Jūs varat uzsākt braukšanas apmācību ar mūsu