7015
Velo-moto akadēmija


Piedāvājam Velosipēdu vadītāju apmācību no 10 gadiem. Bērniem cena 3.00 Eur. Nodarbības vakara grupā. CSDD eksāmens autoskolā.


VELOSIPĒDI


Velo-moto akadēmija


Lai arī kāpēc jūs braucat ar velosipēdu, skaidrs ir viens- ieradums izmantot šo divu riteņu braucamrīku uzlabo gan jūsu garīgo, gan arī fizisko formu. Riteņbraukšana ir arī viens no efektīvākajiem līdzekļiem pret stresu! Vai arī Jūs esat ievērojuši, ka Krāslavā riteņbraucēju ir kļuvis ievērojami vairāk? Bet cik daudziem no viņiem ir vadītāja apliecība?

Autoskola Nr.1 ir vienīgā autoskola Krāslavā un viena no retajām reģionā, kas piedāvā velosipēdu vadītāju apmācību. Īsajā velosipēdu vadītāju kursā “Droša velosipēda vadīšana” Jūs saņemsiet visas nepieciešamās zināšanas, t.i., detalizētu informāciju, lai veiksmīgi nokārtot Ceļu satiksmes noteikumu testu CSDD iegūstot Velosipēda vadītāja apliecību, droši un ar pārliecību piedalītos ceļu satiksmē.

Velo-moto akadēmija


Velosipēdu vadītāju kursa “Droša velosipēda vadīšana” cena mūsu autoskolā ir tikai 5 EUR (pieaugušajiem) un 3EUR (bērniem). Administratīvā soda apmērs ir no 7-30 EUR par velosipēda vadīšanu bez vadītāja apliecības. Tādēļ mēs piedāvājam- labāk samaksāt 5 EUR par kursiem un piedalīties ceļu satiksmē bez pārkāpumiem!

Velo-moto akadēmija


Sākot ar 2014.gada janvāri, velosipēdista apliecību var iegūt no 10 gadu vecuma, nokārtojot ceļu satiksmes noteikumu un satiksmes drošības eksāmenu (testu) CSDD.

Velo-moto akadēmija


Braukšanas eksāmens nav paredzēts.

Gaidām mūsu autoskolā visus, kas vēlas kļūt par velosipēdu vadītājiem no 10 gadiem un bez maksimālā vecuma ierobežojuma. Berniem īpaša atlaide- teorijas apmācība tikai 3 EUR.Velo-moto akadēmija
Paziņoti eksāmena rezultāti.
Velo-moto akadēmija

Velosipēdu vadītāju grupa Krāslavā.

Autoskola Nr.1 izsaka pateicību CSDD Krāslavas nodaļai eksāmenu organizēšanā un pieņemšanā autoskolas telpās.Sagatavošanās velosipēda vadītāja eksāmenam:
• CSDD mājas lapā: http://csnt.csdd.lv pieejams tests, kuru izpildot, var pārbaudīt savas zināšanas un gatavību eksāmena kārtošanai (sadaļā „Jauns eksāmens”, izvēloties „Velosipēdi”).


Maksa par eksāmenu CSDD:
• bezmaksas – kārtojot pirmo reizi
• bezmaksas – atkārtota eksāmena gadījumā
Eksāmenu pieņemšanas un vērtēšanas kārtība:
• lai iegūtu vadītāja apliecību, veiksmīgi jānokārto datorizēts teorijas eksāmens
• eksāmenā ir 10 jautājumi un tie jāatbild 10 minūšu laikā. Eksāmens ir nokārtots, ja pareizi atbildēsiet vismaz uz 8 jautājumiem


JA IZVĒLĒSITIES MĀCĪTIES MŪSU AUTOSKOLĀ, VALSTS EKSĀMENA KĀRTOŠANAI NEBŪS JĀDODAS UZ CSDD NODAĻU!
Lidzigas zinas
    Mācību braucieni

    Mācību braucieni

    Ņemot vērā valdības noteiktos ierobežojumus, atsākam B kategorijas mācību braucienus. Aicinām pieteikties pie saviem instruktoriem! Lūgums paņemt līdzi apmaksu apliecinošu dokumentu (elektroniski vai papīra formātā). Mācību braucieni Ja Jums ir vizmas 16 gadi (B kategorijai) un saņemta mācību atļauja, Jūs varat uzsākt braukšanas apmācību ar mūsu