5455


Velo-moto akadēmija

(AM) MOPĒDI
Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumā noteikto, mopēds ir mehāniskais transportlīdzeklis, kura motora darba tilpums nepārsniedz 50 kubikcentimetrus un konstrukcijā paredzētais maksimālais ātrums pārsniedz 25 kilometrus stundā, bet nepārsniedz 45 kilometrus stundā.

Mopēds atbilst AM kategorijai.

AM kategorijas transportlīdzekli (mopēdu) ir atļauts vadīt ar jebkura mehāniskā transportlīdzekļa vai tramvaja vadīšanas tiesībām. Līdz ar to, ja Jums, piemēram, ir A, B vai D kategorijas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības, mopēda vadīšanai eksāmeni nav jākārto.

Autoskola Nr.1 piedāvā AM kategorijas apmācības kursu ietverot teoriju un braukšanu figūru laukumā.

AM kategorijas kursa cena 20.00 EUR.

*20% atlaide jebkuras kategorijas Autoskolas Nr.1. absolventu ģimenes locekļiem.
*var tikt piemērotas citas atlaides atkarībā no aktuālā p iedāvājuma.

AM kategorijas kursa beidzēji saņemt Autoskolas Nr.1 Sertifikātu turpmāko atlaižu saņemšanai.Velo-moto akadēmijaLai saņemtu AM kategorijas vadītāja apliecību ir jābūt vismaz 14 gadus vecam.

SVARĪGA INFORMĀCIJA PAR AM KATEGORIJAS EKSĀMENU KĀRTĪBU

Teorētiskais eksāmens

Teorētiskais eksāmens ir datorizēts. Teorētiskais eksāmens ietver 20 jautājumus par Ceļu satiksmes noteikumu un satiksmes drošības pārzināšanu. Eksāmens ir nokārtots, ja atbildējāt uz 18 jautājumiem pareizi (2 pieļaujamās kļūdas). Atbilžu sniegšanai atvēlētais laiks ir 20 minūtes, ko fiksē dators. Eksāmena rezultātu vērtē speciāla datora programma. Noslēdzoties eksāmenam, kļūdas tiks parādītas datora monitorā. Inspektors tās pēc Jūsu lūguma izskaidros.

Atkārtots teorētiskais eksāmens ir pieļaujams ne ātrāk kā nākošajā darba dienā.
Teorētiskā eksāmena cena 5.01 Eur.

Vadīšanas eksāmens

Vadīšanas eksāmens CSDD notiek figūru lakumā. Atļauts izmantot savu, autoskolas vai CSDD mopēdu. Eksāmeni CSDD tiek pieņemti tikai laika periodā no 1.aprīļa līdz 1.oktobrim.

Vadīšanas eksāmena cena 7,89 Eur, vai 11,28Eur, ja izmanto CSDD mopēdu.

Vadīšanas eksāmens tiek pieņemts divos posmos.

1.posms. Zināšanu pārbaude par transportlīdzekli

Velo-moto akadēmijaCSDD inspektors vērtē Jūsu prasmi pārbaudīt mopēdu, lūdzot[b] veikt vienu no 8 pārbaudēm- piemēram, par riepu stāvokli, gaisa spiedienu riepās, eļļas līmeni, apgaismes ierīcēm, pārbaudīt ķēdes vai siksnas spriegojumu.

Zināšanu pārbaude par transportlīdzekli tiek vērtēta eksāmena beigās, vērtējot kopējo vadītāja kompetences līmeni.

2.posms. Figūras

Velo-moto akadēmija


Velo-moto akadēmija


CSDD inspektors vērtē Jūsu prasmi un iemaņas, lietojot transportlīdzekļa vadības ierīces, izpildot 6 figūras.

Velo-moto akadēmija


Ja Jūs ar otro mēģinājumu neizpildāt figūru vai ar savu darbību radāt tiešus draudus satiksmes drošībai, eksāmens nav nokārtots.Autoskola piedāvā organizēti doties gan uz teorētisko gan vadīšanas eksāmenu. Kopā ir drošāk!


Velo-moto akadēmija


Tuvākā CSDD nodaļa, kur tiek pieņemti eksāmeni, atrodas Kraujas ielā-3, Daugavpilī.
Papildus info skatīt: http://www.csdd.lv/lat/vad_kva/vaditaja_apliecibas_sanemsana/vadisanas_eksamens/pienemsanas_un_vertesanas_kartiba/?doc=2405

Velo-moto akadēmija
Velo-moto akadēmija
Velo-moto akadēmija

VELOSIPĒDI


Velo-moto akadēmija


Lai arī kāpēc jūs braucat ar velosipēdu, skaidrs ir viens- ieradums izmantot šo divu riteņu braucamrīku uzlabo gan jūsu garīgo, gan arī fizisko formu. Riteņbraukšana ir arī viens no efektīvākajiem līdzekļiem pret stresu! Vai arī Jūs esat ievērojuši, ka Krāslavā riteņbraucēju ir kļuvis ievērojami vairāk? Bet cik daudziem no viņiem ir vadītāja apliecība?

Autoskola Nr.1 ir vienīgā autoskola Krāslavā un viena no retajām reģionā, kas piedāvā velosipēdu vadītāju apmācību. Īsajā velosipēdu vadītāju kursā “Droša velosipēda vadīšana” Jūs saņemsiet visas nepieciešamās zināšanas, t.i., detalizētu informāciju, lai veiksmīgi nokārtot Ceļu satiksmes noteikumu testu CSDD iegūstot Velosipēda vadītāja apliecību, droši un ar pārliecību piedalītos ceļu satiksmē.

Velo-moto akadēmija


Velosipēdu vadītāju kursa “Droša velosipēda vadīšana” cena mūsu autoskolā ir tikai 5 EUR (pieaugušajiem) un 3EUR (bērniem). Administratīvā soda apmērs ir no 7-30 EUR par velosipēda vadīšanu bez vadītāja apliecības. Tādēļ mēs piedāvājam- labāk samaksāt 5 EUR par kursiem un piedalīties ceļu satiksmē bez pārkāpumiem!

Velo-moto akadēmija


Sākot ar 2014.gada janvāri, velosipēdista apliecību var iegūt no 10 gadu vecuma, nokārtojot ceļu satiksmes noteikumu un satiksmes drošības eksāmenu (testu) CSDD.

Velo-moto akadēmija


Braukšanas eksāmens nav paredzēts.

Gaidām mūsu autoskolā visus, kas vēlas kļūt par velosipēdu vadītājiem no 10 gadiem un bez maksimālā vecuma ierobežojuma. Berniem īpaša atlaide- teorijas apmācība tikai 3 EUR.Velo-moto akadēmija
Paziņoti eksāmena rezultāti.
Velo-moto akadēmija

Velosipēdu vadītāju grupa Krāslavā.

Autoskola Nr.1 izsaka pateicību CSDD Krāslavas nodaļai eksāmenu organizēšanā un pieņemšanā autoskolas telpās.Sagatavošanās velosipēda vadītāja eksāmenam:
• CSDD mājas lapā: http://csnt.csdd.lv pieejams tests, kuru izpildot, var pārbaudīt savas zināšanas un gatavību eksāmena kārtošanai (sadaļā „Jauns eksāmens”, izvēloties „Velosipēdi”).


Maksa par eksāmenu CSDD:
• bezmaksas – kārtojot pirmo reizi
• 1,08 EUR – atkārtota eksāmena gadījumā
Eksāmenu pieņemšanas un vērtēšanas kārtība:
• lai iegūtu vadītāja apliecību, veiksmīgi jānokārto datorizēts teorijas eksāmens
• eksāmenā ir 10 jautājumi un tie jāatbild 10 minūšu laikā. Eksāmens ir nokārtots, ja pareizi atbildēsiet vismaz uz 8 jautājumiem

Velo-moto akadēmija


JA IZVĒLĒSITIES MĀCĪTIES MŪSU AUTOSKOLĀ, VALSTS EKSĀMENA KĀRTOŠANAI NEBŪS JĀDODAS UZ CSDD NODAĻU!
Lidzigas zinas
    Mācību braucieni

    Mācību braucieni

    Mācību braucieni Ja Jums ir vizmas 16 gadi (B kategorijai) un saņemta mācību atļauja, Jūs varat uzsākt braukšanas apmācību ar mūsu instruktoru. Mēs apzināmies, ka katrs cilvēks iemācās atšķirīgi, tāpēc mēs centīsimies atrast tieši Jums piemērotu apmācību metodi. Mūsu autoskolas instruktors maksimāli pielāgosies Jūsu vēlmēm un iespējām mācību