7793
Teorijas apmācība

Teorijas apmācība


Teorētiskās nodarbības notiek nelielās grupās ar individuālu pieeju katrai apmācāmai personai. Pasniedzējs sniegs Jums detalizētu skaidrojumu visos Ceļu satiksmes noteikumu un satiksmes drošības jautājumos.

Mācību process tiek organizēts plašās, moderni aprīkotās telpās izmantojot mūsdienu tehnoloģijas, nepiespiestā gaisotnē, papildinot lekcijās izklāstīto ar foto un video materiālu. Mācību klase atrodas pilsētas centrā, Brīvības ielā-17 ,t.i., (blakus Valsts policijai), tikai 3 minūšu gājienā no autoostas.
Pandēmijas laikā nodarbības notiek atttālināti- videokonferenču veidā.

Teorijas apmācības notiek latviešu un krievu valodās vakara un brīvdienu grupās.

Teorijas apmācība


No 2019.gada aprīļa īstenojam 95.koda apmācību.

Transportlīdzekļa vadītājam, kurš jau ir ieguvis profesionālo kategoriju, ik pēc 5 gadiem jāveic regulārā (periodiskā) apmācība, kuras ilgums ir 35 stundas. Pēc periodiskās apmācības tiek izsniegts sertifikāts(95.kods).


Autoskola Nr.1 piedāvā 20% atlaidi autoskolas absolventu ģimenes locekļiem teorijas apmācībai jebkuras kategorijas kursiem Autoskolā Nr.1.

Autoskola Nr.1 piedāvā 20% atlaidi arī autoskolas absolventiem teorijas apmācībai jebkuras citas kategorijas kursiem Autoskolā Nr.1.Pakalpojumu cenas:


Velosipēdu vadītājiem-bērniem un pusaudžiem 3.00 EUR, pieaugušajiem -5.00 EUR
*var tikt piemērotas atlaides dažādām apmācāmo personu kategorijām, atkarībā no aktuālā piedāvājuma

AM - 2019.gadā apmācība nenotiks
B- teorija 95.00 EUR
*var tikt piemērotas atlaides dažādām apmācāmo personu kategorijām, atkarībā no aktuālā piedāvājuma


B- teorētisko zināšanu atsvaidzināšana (personām, kurām jau ir vadītāja apliecība) 50.00 EUR
*atsevišķu, dažu nodarbību apmeklējums - bezmaksas

95.kods - reģistrācija, apmācība, sertifikāts - 70EUR
*var tikt piemērotas atlaides atkarībā no aktuālā piedāvājuma


Teorijas apmācība
95.koda (Periodiskās apmācības) pasniedzējs Jānis Malaks (pasniedz latviešu un krievu valodās).

Teorijas apmācība

Ceļu satiksmes noteikumu pasniedzēja ĒRIKA ROMULE (pasniedz latviešu un krievu valodās)


Teorijas apmācība

Ceļu satiksmes noteikumu un satiksmes drošības pasniedzējs Edgars Arsoba (pasniedz latviešu un krievu valodās).
Lidzigas zinas
  Ceļa zīmju vēsture

  Ceļa zīmju vēsture

  Ceļa zīmju vēsture „Visi ceļi ved uz Romu” savulaik radies tāpēc, ka visi romiešu stabi, ko uzskata par pirmajām ceļa zīmēm, rādīja attālumu līdz Kapitolija kalnam Romā. Viduslaikos ceļu krustojumos uzstādīja virziena rādītājus uz pilsētām vai apdzīvotām vietām. Pirmo mūsdienu ceļa zīmju sistēmu izgudroja Itālijas Tūristu klubs 1895. gadā. Ap šo laiku arī
  Velo-moto akadēmija

  Velo-moto akadēmija

  Piedāvājam Velosipēdu vadītāju apmācību no 10 gadiem. Bērniem cena 3.00 Eur. Nodarbības vakara grupā. CSDD eksāmens autoskolā. VELOSIPĒDI Lai arī kāpēc jūs braucat ar velosipēdu, skaidrs ir viens- ieradums izmantot šo divu riteņu braucamrīku uzlabo gan jūsu garīgo, gan arī fizisko formu. Riteņbraukšana ir arī viens no efektīvākajiem līdzekļiem pret
  Braukšanas iemaņu un teorētisko zināšanu atsvaidzināšana

  Braukšanas iemaņu un teorētisko zināšanu atsvaidzināšana

  Braukšanas iemaņu un teorētisko zināšanu atsvaidzināšana Autoskola Nr.1 piedāvā transportlīdzekļu vadītājiem, kas vadītāja apliecību ieguvuši jau sen, vai ilgāku laika posmu nav piedalījušies ceļu satiksmē, ar kvalificēta instruktora palīdzību novērtēt savas prasmes un zināšanas, pirms atkal patstāvīgi piedalīties ceļu satiksmē (mācību braucieni tiek
  Mācību braucieni

  Mācību braucieni

  Mācību braucieni Ja Jums ir vizmas 16 gadi (B kategorijai) un saņemta mācību atļauja, Jūs varat uzsākt braukšanas apmācību ar mūsu instruktoru. Mēs apzināmies, ka katrs cilvēks iemācās atšķirīgi, tāpēc mēs centīsimies atrast tieši Jums piemērotu apmācību metodi. Mūsu autoskolas instruktors maksimāli pielāgosies Jūsu vēlmēm un iespējām mācību
  Par mums

  Par mums

  Mēs esam vienīgā krāslaviešu autoskola Krāslavā un mūsu mērķis ir strādāt novadnieku labā! Mēs iestājāmies par drošu satiksmi it visur- katrā pilsētā un katrā ciemā! Autoskola Nr.1 ir mūsdienīga, dinamiska autoskola, kas nodrošina augstu teorijas un vadīšanas apmācības kvalitāti latviešu un krievu valodās. Autoskolas pasniedzēji un istruktori ir