5668
Teorijas apmācība

Teorijas apmācība


Teorētiskās nodarbības notiek nelielās grupās ar individuālu pieeju katrai apmācāmai personai. Pasniedzējs sniegs Jums detalizētu skaidrojumu visos Ceļu satiksmes noteikumu un satiksmes drošības jautājumos.

Mācību process tiek organizēts plašās, moderni aprīkotās telpās izmantojot mūsdienu tehnoloģijas, nepiespiestā gaisotnē, papildinot lekcijās izklāstīto ar foto un video materiālu. Mācību klase atrodas pilsētas centrā, Vienības ielā-16 ,t.i., Vienības un Rēzeknes ielu krustojumā, tikai 5 minūšu gājienā no autoostas.

Teorijas apmācības notiek latviešu un krievu valodās vakara un brīvdienu grupās.

Teorijas apmācība


Jaunums! No 2019.gada aprīļa īstenojam 95.koda apmācību.

Transportlīdzekļa vadītājam, kurš jau ir ieguvis profesionālo kategoriju, ik pēc 5 gadiem jāveic regulārā (periodiskā) apmācība, kuras ilgums ir 35 stundas. Pēc periodiskās apmācības tiek izsniegts sertifikāts(95.kods).


Autoskola Nr.1 piedāvā 20% atlaidi autoskolas absolventu ģimenes locekļiem teorijas apmācībai jebkuras kategorijas kursiem Autoskolā Nr.1.

Autoskola Nr.1 piedāvā 20% atlaidi arī autoskolas absolventiem teorijas apmācībai jebkuras citas kategorijas kursiem Autoskolā Nr.1.Pakalpojumu cenas:


Velosipēdu vadītājiem-bērniem un pusaudžiem 3.00 EUR, pieaugušajiem -5.00 EUR
*var tikt piemērotas atlaides dažādām apmācāmo personu kategorijām, atkarībā no aktuālā piedāvājuma

AM - 2019.gadā apmācība nenotiks
B- teorija 95.00 EUR
*var tikt piemērotas atlaides dažādām apmācāmo personu kategorijām, atkarībā no aktuālā piedāvājuma


B- teorētisko zināšanu atsvaidzināšana (personām, kurām jau ir vadītāja apliecība) 50.00 EUR
*atsevišķu, dažu nodarbību apmeklējums - bezmaksas

95.kods - reģistrācija, apmācība, sertifikāts - 70EUR
*var tikt piemērotas atlaides atkarībā no aktuālā piedāvājuma


Teorijas apmācība
95.koda (Periodiskās apmācības) pasniedzējs Jānis Malaks.

Teorijas apmācība

Ceļu satiksmes noteikumu pasniedzēja ĒRIKA ROMULE
Lidzigas zinas
  Ceļa zīmju vēsture

  Ceļa zīmju vēsture

  Ceļa zīmju vēsture „Visi ceļi ved uz Romu” savulaik radies tāpēc, ka visi romiešu stabi, ko uzskata par pirmajām ceļa zīmēm, rādīja attālumu līdz Kapitolija kalnam Romā. Viduslaikos ceļu krustojumos uzstādīja virziena rādītājus uz pilsētām vai apdzīvotām vietām. Pirmo mūsdienu ceļa zīmju sistēmu izgudroja Itālijas Tūristu klubs 1895. gadā. Ap šo laiku arī
  Velo-moto akadēmija

  Velo-moto akadēmija

  (AM) MOPĒDI Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumā noteikto, mopēds ir mehāniskais transportlīdzeklis, kura motora darba tilpums nepārsniedz 50 kubikcentimetrus un konstrukcijā paredzētais maksimālais ātrums pārsniedz 25 kilometrus stundā, bet nepārsniedz 45 kilometrus stundā. Mopēds atbilst AM kategorijai. Sakarā ar izmaiņām eksāmenu pieņemšanas
  Braukšanas iemaņu un teorētisko zināšanu atsvaidzināšana

  Braukšanas iemaņu un teorētisko zināšanu atsvaidzināšana

  Braukšanas iemaņu un teorētisko zināšanu atsvaidzināšana Autoskola Nr.1 piedāvā transportlīdzekļu vadītājiem, kas vadītāja apliecību ieguvuši jau sen, vai ilgāku laika posmu nav piedalījušies ceļu satiksmē, ar kvalificēta instruktora palīdzību novērtēt savas prasmes un zināšanas, pirms atkal patstāvīgi piedalīties ceļu satiksmē (mācību braucieni tiek
  Mācību braucieni

  Mācību braucieni

  Mācību braucieni Ja Jums ir vizmas 16 gadi (B kategorijai) un saņemta mācību atļauja, Jūs varat uzsākt braukšanas apmācību ar mūsu instruktoru. Mēs apzināmies, ka katrs cilvēks iemācās atšķirīgi, tāpēc mēs centīsimies atrast tieši Jums piemērotu apmācību metodi. Mūsu autoskolas instruktors maksimāli pielāgosies Jūsu vēlmēm un iespējām mācību
  Par mums

  Par mums

  Mēs esam vienīgā krāslaviešu autoskola Krāslavā un mūsu mērķis ir strādāt novadnieku labā! Mēs iestājāmies par drošu satiksmi it visur- katrā pilsētā un katrā ciemā! Autoskola Nr.1 tika izveidota un sekmīgi uzsāka savu darību 2014.gadā. Autoskolas Nr.1 vadītājs ir Edgars Arsoba. 2019.gadā autoskolā strādā divi pasniedzēji un pieci braukšanas