8843
Mēs esam vienīgā krāslaviešu autoskola Krāslavā un mūsu mērķis ir strādāt novadnieku labā!
Par mums


Mēs iestājāmies par drošu satiksmi it visur- katrā pilsētā un katrā ciemā!


Autoskola Nr.1 ir mūsdienīga, dinamiska autoskola, kas nodrošina augstu teorijas un vadīšanas apmācības kvalitāti latviešu un krievu valodās.

Autoskolas pasniedzēji un istruktori ir saliedēta komanda, kas darīs visu iespējamo, lai Jūs iegūtu nepieciešamās zināšanas un prasmes sekmīgai eksāmenu kārtošanai CSDD un kļūtu par pārliecinošu transportlīdzekļa vadītāju uz visu mūžu.

Jūsu izvēle- Autoskola Nr.1!

Mēs atrodamies Brīvības ielā-17, Krāslavā

Par mums

Autoskolas Nr.1 vadītājs Edgars Arsoba


Par mums

Autoskolas Nr.1 komanda: instruktors Deniss Tuziks, instruktore Tatjana Šeršņova, instruktors Svjatoslavs Leonovs, autoskolas vadītājs Edgars Arsoba, CSN pasniedzeja Ērika Romule, instruktors Aldis Tišanovs


Par mums


Krāslavas novada domes atzinības raksts Autoskolai Nr.1


Autoskola Nr.1 aktīvi piedalījās Krāslavas novada domes "Uzņēmēju sporta spēlēs 2018" iegūstot godalgas un diplomus.Par mums
Nr.1 komanda saņemot Domes apbalvojumu.


Par mums
Jautrās stafetes

Mūsu apbalvojumi:Par mums

Par mums
Vēlaties kļūt par labu autovadītāju? Nāciet uz mūsu pilsētas Autoskolu Nr.1!

Mūsu rekvizīti:
SIA “ ARSO-R”,
reģ.Nr.41503068561,
jur.adrese. Vienības ielā 126-2, Krāslavā
AS SEB banka, SWIFT UNLALV2X
Konta Nr. LV31 UNLA 0050 0221 33656

Tālr.: 26182527; 29776445
e-pasts: auto@autoskolanr1.lv
Mūsu sadarbības partneri:


SIA "IVIKS", interneta pakalpojumi

Igors Poņatovskis, Juridiskais birojs "Poņatovskis & partneri" (juridiskas palīdzības sniegšana administratīvajās, civillietās un krimināllietās)
Lidzigas zinas
  Teorijas apmācība

  Teorijas apmācība

  Teorijas apmācība Teorētiskās nodarbības notiek nelielās grupās ar individuālu pieeju katrai apmācāmai personai. Pasniedzējs sniegs Jums detalizētu skaidrojumu visos Ceļu satiksmes noteikumu un satiksmes drošības jautājumos. Mācību process tiek organizēts plašās, moderni aprīkotās telpās izmantojot mūsdienu tehnoloģijas, nepiespiestā gaisotnē,
  Mācību braucieni

  Mācību braucieni

  Mācību braucieni Ja Jums ir vizmas 16 gadi (B kategorijai) un saņemta mācību atļauja, Jūs varat uzsākt braukšanas apmācību ar mūsu instruktoru. Mēs apzināmies, ka katrs cilvēks iemācās atšķirīgi, tāpēc mēs centīsimies atrast tieši Jums piemērotu apmācību metodi. Mūsu autoskolas instruktors maksimāli pielāgosies Jūsu vēlmēm un iespējām mācību