8043
Mēs esam vienīgā krāslaviešu autoskola Krāslavā un mūsu mērķis ir strādāt novadnieku labā!
Par mums


Mēs iestājāmies par drošu satiksmi it visur- katrā pilsētā un katrā ciemā!


Autoskola Nr.1 tika izveidota un sekmīgi uzsāka savu darību 2014.gadā. Autoskolas Nr.1 vadītājs ir Edgars Arsoba. 2019.gadā autoskolā strādā divi pasniedzēji un pieci braukšanas instruktori.

Autoskolas pasniedzēji un istruktori darīs visu iespējamo, lai Jūs iegūtu nepieciešamās zināšanas un prasmes un sekmīgi nokārtotu eksāmenus CSDD.
Bet arī pēc sekmīga eksāmena, mūsu sadarbība nebeidzas! Autoskola rīko atpūtas vakarus saviem audzēkņiem, aktīvi piedalās Krāslavas novada rīkotajos pasākumos. Autoskolas darbinieki nepārtraukti apmeklē kursus, paaugstina savu kvalifikāciju. Visiem autoskolas pasniedzējiem un instruktoriem ir vairākas mehānisko transportlīdzekļu kategorijas, kas garantē audzēkņiem augstu apmācības līmeni.

Mēs atrodamies Vienības ielā 16, Krāslavā


Par mumsPar mums

Autoskolas Nr.1 vadītājs Edgars Arsoba


Par mums

Autoskolas Nr.1 komanda: instruktors Deniss Tuziks, instruktore Tatjana Šeršņova, instruktors Svjatoslavs Leonovs, autoskolas vadītājs Edgars Arsoba, CSN pasniedzeja Ērika Romule, instruktors Aldis Tišanovs


Par mums


Krāslavas novada domes atzinības raksts Autoskolai Nr.1


Autoskola Nr.1 aktīvi piedalījās Krāslavas novada domes "Uzņēmēju sporta spēlēs 2018" iegūstot godalgas un diplomus.Par mums
Nr.1 komanda saņemot Domes apbalvojumu.


Par mums
Jautrās stafetes

Mūsu apbalvojumi:Par mums

Par mums
Vēlaties kļūt par labu autovadītāju? Nāciet uz mūsu pilsētas Autoskolu Nr.1!

Mūsu rekvizīti:
SIA “ ARSO-R”,
reģ.Nr.41503068561,
AS SEB banka, SWIFT UNLALV2X
Konta Nr. LV31 UNLA 0050 0221 33656

Tālr.: 26182527; 29776445
e-pasts: auto@autoskolanr1.lv
Mūsu sadarbības partneri:


Aleksandrs Tarleckis www.artstudio95.com (foto, video)
Igors Poņatovskis, Juridiskais birojs "Poņatovskis & partneri" (juridiskas palīdzības sniegšana administratīvajās, civillietās un krimināllietās)
Lidzigas zinas
  Teorijas apmācība

  Teorijas apmācība

  Teorijas apmācība Teorētiskās nodarbības notiek nelielās grupās ar individuālu pieeju katrai apmācāmai personai. Pasniedzējs sniegs Jums detalizētu skaidrojumu visos Ceļu satiksmes noteikumu un satiksmes drošības jautājumos. Mācību process tiek organizēts plašās, moderni aprīkotās telpās izmantojot mūsdienu tehnoloģijas, nepiespiestā gaisotnē,
  Mācību braucieni

  Mācību braucieni

  Ņemot vērā valdības noteiktos ierobežojumus, atsākam B kategorijas mācību braucienus. Aicinām pieteikties pie saviem instruktoriem! Lūgums paņemt līdzi apmaksu apliecinošu dokumentu (elektroniski vai papīra formātā). Mācību braucieni Ja Jums ir vizmas 16 gadi (B kategorijai) un saņemta mācību atļauja, Jūs varat uzsākt braukšanas apmācību ar mūsu