1547
Krāslavas rajona transporta attīstība 20.gadsimtā


20.gadsimta sākumā automobilis bija inovācija. Latvijas automobiļu rūpniecības attīstība bija cieši saistīīta ne tikai ar Rīgu, bet arī ar Krieviju un politisko situāciju visā Eiropā.

Mums, Autoskolas Nr.1 darbiniekiem, apmācot topošos auto-moto-velo vadītājus, ir ļoti interesanti vismaz pieskarties transporta attīstības vēsturei pētot senos fotoattēlus, kuros iemūžināti Krāslavas rajona 20.gs. spēkrati.

Aicinām arī Jūs ieskatīties šajos melnbaltajos attēlos un atklāt fotoobjektīvā notvertā mirkļa vērtību.

Arī Jūs var sniegt savu ieguldījumu pagātnes vērtību saglabāšanā un iesūtīt ģimenes albumos paslēptos fotoattēlus. Attēlus ieskenētā veidā var sūtīt mums uz e-pastu: auto@autoskolanr1.lv vai personīgi iesniegt autoskolā Vienības ielā -16.

Autoskolas nr.1 telpās bezmaksas var aplūkot plašāku foto kopiju galeriju.


Transporta vēsture
VAZ 2101, Aulejas pag., kāzu laikā
Transporta vēsture
Ivana Čunčuļa motocikls IŽ. Uz motocikla Zenonds Arsoba Kaplavas pag., Māliņos, 1976.g.

Transporta vēsture
Lidzigas zinas
  Aktuāli

  Aktuāli

  B kategorija Online! Pieslēgšanās no jebkuras vietas Latvijā vai pasaulē! Latviešu un krievu valodā! Teorijas kurss 50Eur, ja pilnu teorijas un braukšanas kursu izejat pie mums- autoskolā Nr.1. Teorijas kurss 75Eur, ja mācaties pie mums tikai teoriju. Braukšana Krāslavā, Daugavpilī (tostarp ar autom.ā/k) un Jēkabpilī 1OEur.(45 min.) Pirmā braukšanas
  Berta Benz

  Berta Benz

  Berta Benz Pirms 125 gadiem skeptiski tika uzņemts pirmais automobilis pasaulē – Karla Benca Patent-Motorwagen, un, iespējams, vēsture tiktu rakstīta citādi, ja ne Karla sieva Berta, visnotaļ apņēmīga un drosmīga sieviete, kas leģendārā inženiera dzīvē spēlēja svarīgu lomu, turklāt ne vien kā dzīvesbiedre, bet arī kā sponsors. 1886.gadā Karls Bencs
  Velo-moto akadēmija

  Velo-moto akadēmija

  Piedāvājam Velosipēdu vadītāju apmācību no 10 gadiem. Bērniem cena 3.00 Eur. Nodarbības vakara grupā. CSDD eksāmens autoskolā. VELOSIPĒDI Lai arī kāpēc jūs braucat ar velosipēdu, skaidrs ir viens- ieradums izmantot šo divu riteņu braucamrīku uzlabo gan jūsu garīgo, gan arī fizisko formu. Riteņbraukšana ir arī viens no efektīvākajiem līdzekļiem pret
  Teorijas apmācība

  Teorijas apmācība

  Teorijas apmācība Teorētiskās nodarbības notiek nelielās grupās ar individuālu pieeju katrai apmācāmai personai. Pasniedzējs sniegs Jums detalizētu skaidrojumu visos Ceļu satiksmes noteikumu un satiksmes drošības jautājumos. Mācību process tiek organizēts plašās, moderni aprīkotās telpās izmantojot mūsdienu tehnoloģijas, nepiespiestā gaisotnē,
  Par mums

  Par mums

  Mēs esam vienīgā krāslaviešu autoskola Krāslavā un mūsu mērķis ir strādāt novadnieku labā! Mēs iestājāmies par drošu satiksmi it visur- katrā pilsētā un katrā ciemā! Autoskola Nr.1 tika izveidota un sekmīgi uzsāka savu darību 2014.gadā. Autoskolas Nr.1 vadītājs ir Edgars Arsoba. 2019.gadā autoskolā strādā divi pasniedzēji un pieci braukšanas