11011
Mācību braucieni

Mācību braucieniJa Jums ir vizmas 16 gadi (B kategorijai) un saņemta mācību atļauja, Jūs varat uzsākt braukšanas apmācību ar mūsu instruktoru.

Mēs apzināmies, ka katrs cilvēks iemācās atšķirīgi, tāpēc mēs centīsimies atrast tieši Jums piemērotu apmācību metodi. Mūsu autoskolas instruktors maksimāli pielāgosies Jūsu vēlmēm un iespējām mācību braucienu organizēšanā, Jums atliks tikai paļauties. Instruktors ar sapratni izturēsies pret Jums un sniegs Jums nepieciešamo atbalstu un izskaidros visas radušās neskaidrības ceļu satiksmē. Bet neceriet, ka varēsiet bezbēdīgi „vizināties”! Katrā mācību braucienā Jums būs jāapgūst kaut kas jauns un no Jums būs nepieciešama pilnīga atdeve mācību procesam!

Mācību braucieni


Mēs esam vienīgā autoskola Krāslavā, kas piedāvā sākotnējo braukšanas apmācību Krāslavā- tā Jūs ietaupīsiet savu naudu un laiku! Savā dzimtajā pilsētā Jūs varēsiet apgūt sākotnējo braukšanas apmācību laukumā (sagatavošanās braukšanas uzsākšanai, braukšanas uzsākšana, braukšanas ātruma un virziena maiņa), kā arī braukšanu ceļu satiksmē ar nelielu satiksmes intensitāti. Lielākā daļa braukšanas apmācības un eksāmena kārtošana notiks Daugavpilī.


Mācību braucieni notiek ar automašīnām- , Volkswagen Golf-6, Volkswagen Golf-5, un Opel Astra, kas palīdzēs Jums justies pārliecinoši, ērti un droši.automašīnas ir aprīkota ar:
6-pakāpju mehānisko ātrumkārbu
stūres pastiprinātāju
• gaisa kondicionēšanas sistēmu
• apsildāmiem, elektriskiem stikliem
• apsildāmiem, elektriskiem spoguļiem
• vadītāja un pasažiera gaisa drošības spilveniem
• sēdekļa augstuma regulēšanas funkciju
• kruīzkontroli
drošības sistēmām:
- ABS (sistēma, kas bremzējot neļauj riteņiem sabloķēties)
- ESP (elektroniskā stabilitātes sistēma- ļauj drošāk veikt manevrēšanu)
• Borta datoru
• Multifunkcionālu stūriMācību braucieni

Reinis ar instruktoru Edgaru

Mācību braucieni

Instruktors Edgars un Arkādijs pēc veiksmīga eksāmena CSDD.Mācību braucieni
Braukšanas instruktors Deniss Tuziks

Mācību braucieni
Ilona ar instruktoru DenisuVolkswagen Golf automašīna ir aprīkota ar:

5-pakāpju mehānisko ātrumkārbu

• klimata kontroles sistēmu
• vadītāja un pasažiera gaisa drošības spilveniem
• sēdekļa augstuma regulēšanas funkciju
• elkoņu balstiem
• multifunkcionālo stūri
• lietiem diskiem
• stūres regulētāju
• borta datoru
drošības sistēmām:
- ABS (sistēma, kas bremzējot neļauj riteņiem sabloķēties)
- ESP (elektroniskā stabilitātes sistēma- ļauj drošāk veikt manevrēšanu)Mācību braucieni
Instruktors Svjatoslavs Leonovs


Mācību braucieni
Inita ar instruktoru Svjatoslavu pēc veiksmīga eksāmena CSDD


Mācību braucieni

Instruktors Aldis Tišanovs

Mācību braucieni

Instruktore Tatjana Šeršņova

Praktiska braukšanas apmācība Autoskolā Nr.1 palīdzēs Jums ne tikai veiksmīgi nokārtot eksāmenu CSDD, bet kļūt par izciliem autovadītājiem!


Autoskolā Nr.1 garantē, ka mūsu instruktori:
• ir pilnībā kvalificēti
• ievēro MK noteikumos noteikto braukšanas apmācības kārtību
• pielāgo mācību metodiku tieši Jums
• sniedz vispusīgu skaidrojumu par katru braukšanas apmācības tematu
• nesmēķē braukšanas apmācības laikā
• nepārvadā pasažierus braukšanas nodarbību laikā

1 mācību braukšanas stunda (45 min.) Krāslavā vai Daugavpilī (ar mehānisku ātrumkārbu)- 10.00 EUR, ar automātisko ātrumkārbu Daugavpilī 10.00 EUR , Rēzeknē un Jēkabpilī (ar mehānisku ātrumkārbu) 10.00EUR.


Autoskola Nr.1 piedāvā arī “stažiera” pakalpojumu. Piesakoties šim pakalpojumam, mācību brauciena laikā, Jums būs iespēja “mācīties no svešām kļūdām”, t.i. netraucējot apmācāmai personai, piedalīties braukšanas apmācībā un stundas beigās, nepieciešamības gadījumā, saņemt instruktora skaidrojumu. P.S. Pandēmijas laikā pakalpojums nav pieejams
Lidzigas zinas
  Ceļa zīmju vēsture

  Ceļa zīmju vēsture

  Ceļa zīmju vēsture „Visi ceļi ved uz Romu” savulaik radies tāpēc, ka visi romiešu stabi, ko uzskata par pirmajām ceļa zīmēm, rādīja attālumu līdz Kapitolija kalnam Romā. Viduslaikos ceļu krustojumos uzstādīja virziena rādītājus uz pilsētām vai apdzīvotām vietām. Pirmo mūsdienu ceļa zīmju sistēmu izgudroja Itālijas Tūristu klubs 1895. gadā. Ap šo laiku arī
  Velo-moto akadēmija

  Velo-moto akadēmija

  Piedāvājam Velosipēdu vadītāju apmācību no 10 gadiem. Bērniem cena 3.00 Eur. Nodarbības vakara grupā. CSDD eksāmens autoskolā. VELOSIPĒDI Lai arī kāpēc jūs braucat ar velosipēdu, skaidrs ir viens- ieradums izmantot šo divu riteņu braucamrīku uzlabo gan jūsu garīgo, gan arī fizisko formu. Riteņbraukšana ir arī viens no efektīvākajiem līdzekļiem pret
  Braukšanas iemaņu un teorētisko zināšanu atsvaidzināšana

  Braukšanas iemaņu un teorētisko zināšanu atsvaidzināšana

  Braukšanas iemaņu un teorētisko zināšanu atsvaidzināšana Autoskola Nr.1 piedāvā transportlīdzekļu vadītājiem, kas vadītāja apliecību ieguvuši jau sen, vai ilgāku laika posmu nav piedalījušies ceļu satiksmē, ar kvalificēta instruktora palīdzību novērtēt savas prasmes un zināšanas, pirms atkal patstāvīgi piedalīties ceļu satiksmē (mācību braucieni tiek
  Teorijas apmācība

  Teorijas apmācība

  Teorijas apmācība Teorētiskās nodarbības notiek nelielās grupās ar individuālu pieeju katrai apmācāmai personai. Pasniedzējs sniegs Jums detalizētu skaidrojumu visos Ceļu satiksmes noteikumu un satiksmes drošības jautājumos. Mācību process tiek organizēts plašās, moderni aprīkotās telpās izmantojot mūsdienu tehnoloģijas, nepiespiestā gaisotnē,
  Par mums

  Par mums

  Mēs esam vienīgā krāslaviešu autoskola Krāslavā un mūsu mērķis ir strādāt novadnieku labā! Mēs iestājāmies par drošu satiksmi it visur- katrā pilsētā un katrā ciemā! Autoskola Nr.1 ir mūsdienīga, dinamiska autoskola, kas nodrošina augstu teorijas un vadīšanas apmācības kvalitāti latviešu un krievu valodās. Autoskolas pasniedzēji un istruktori ir